Як вибрати оптимальну автоматику для воріт?

Високоточні автоматичні системи забезпечують надійне, небезпечне та зручне управління воротами. Вони легко відкривають та закривають будь-які види воріт, дозволяють тим самим контролювати доступ на приватну територію, промисловий об’єкт або будь-яке інше закрите приміщення. Сучасна автоматика для воріт проста в обслуговуванні, практично безшумна та цілком доступна за ціною. Саме тому в наш час наявність подібних систем є неодмінним атрибутом комфортного повсякденного життя. Однак до вибору такого роду систем слід підходити з усією відповідальністю, щоб уникнути можливих проблем при подальшій установці та експлуатації механізмів.Основні види та оснащення автоматики для воріт

Багаточисленні виробники випускають різноманітні комплекти автоматичного обладнання для ворітних конструкцій. Вони відрізняються різними параметрами, але, як правило, включають в себе такі основні складові:
• Електромеханічний або гідравлічний привід, який служить для забезпечення руху полотна воріт;
• Блок управління, який дозволяє керувати системою не виходячи з автомобіля;
• Система забезпечення доступу на територію – різноманітні радіо брелоки, зчитувачі карт та інше.

Електромеханічні приводи відрізняються простотою конструкції та невисокою вартістю. Такі пристрої дешеві в ремонті та обслуговуванні. Гідравлічні системи характеризуються підвищеною складністю та надійністю конструкції, що призводить до збільшення витрат, як на їх установку, так і на обслуговування.

Будь-який автоматичний привід оснащується спеціальною системою, яка буде забезпечувати захист від перебоїв в роботі мережі живлення, блоками, які регулюють швидкість руху воріт, а також пристроями контролю зусилля і фіксації полотна в крайньому положенні.

Критерії вибору систем автоматики

При виборі системи автоматики основними факторами, що впливають на прийняття рішення, являються маса та тип воріт, а також очікувана інтенсивність їх роботи. Виходячи з цих даних, підбираються потужність двигуна приводу, швидкість закриття і відкриття, а також метод управління автоматикою.

Наприклад, якщо планується використовувати ворота кілька десятків разів на добу (різного роду приватні території), то буде цілком достатньо встановити автоматику побутового призначення. Якщо ж інтенсивність використання набагато вище (склади, торговельні та виробничі приміщення), то доцільно буде застосувати привід промислового призначення.

zmyy.oleg
Коментарів немає
Категорії:
Новини
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку
Зателефонувати